ÇUKUROVA İSTİF VE İŞ MAKİNALARI SAN. VE TİC. A.Ş.

ÇUKUROVA İSTİF VE İŞ MAKİNALARI SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:YAVUZ ÖZTAVLI
Ünvan Görevi:Mali İşler Direktörü
Telefon:+90 216 625 15 00
Faks:
Web Sitesi:http://www.cukurovaistif.com.tr
AdresE5 Yan Yol Üzeri, Orta mah. Kanuni Sok. No:1 Soğanlık Kartal / İstanbul
Sosyal Medya

ÇUKUROVA İSTİF VE İŞ MAKİNALARI SAN. VE TİC. A.Ş.

İş Makinaları ve Endüstriyel Ekipmanlar üretimi ve tedariğinde Türkiye’nin ilk firması  olan Çukurova’nın geçmişi 1943 yılına dayanmaktadır. Zaman içerisinde çok önemli markaların Türkiye temsilciliğini yaparak 70 yılı aşkın sürede kazandığı deneyim ile konusunda uzmanlaşmıştır.

Çukurova ve CLIFT markalı Endüstriyel İstifleme Makinalarının satışı konusunda faaliyet gösteren Çukurova Holding kuruluşudur. İthal markalar ile kazandığı değerli deneyimlerini Grup markalarının gelişimine katmayı hedeflemiştir. Mevcut ürünleri arasında  akülü, LPG’li ve dizel denge ağırlıklı forkliftlerin yanı sıra, depo içi istif makinaları bulunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile, hizmet verdiği iş alanlarında uygun çözümlerin tedarikçisi olarak günümüzün kalite ve yüksek standart beklentilerini karşılamanın da ötesinde dayanıklılık, verimlilik, düşük bakım maliyetleri sağlayarak sektörde özel bir konuma sahiptir.

Hizmet odaklı satış sonrası servislerde ise tüm bu ürünlerin yedek parçaları temin edilmekte, bakım onarım gereksinimleri, hızlı ve dinamik bir anlayışla çözüme ulaştırılmaktadır.

İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’deki Bölge müdürlükleri ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan yetkili bayi ve servisleri ile  sürekli değişen ve gelişen sektörlerin zorlu taleplerini karşılamak üzere, sistemli ve stratejik bir vizyon geliştirmeyi esas almaktadır.

Bugün kullanıcılara ihtiyaç duydukları hızlı ve kaliteli çözümler üretmeye devam eden Çukurova bu anlayış sayesinde sektörünün saygınlığı yüksek, güvenilir ve sayılı firmalarından biri olmuştur.

Firma Ürün Gamı: Beko Loder , Lastikli Yükleyici , Paletli Ekskavatör , Forklift

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler : Vinç sektör komitesi , Forklift Sektör Komitesi , MAKTEK – İş Makinaları Alt Çalışma Grubu , Eğitim Komitesi , Kiralama Sektör Komitesi , Komponent, Yedek Parça ve Yan Sanayi Sektör Komitesi