3.Uluslararası İş & İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi

İSDER (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) ve İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği)  3-4 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan 3.Uluslararası iş ve İstif Makinaları Kongresi & Kiralama Zirvesi’ne İstanbul’un eşsiz ticari ve turizm gücünü de arkasına alarak ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor!

Türkiye’nin ihracatına önemli katkılar sunan iş, inşaat ve istif makinaları sektörünün dijital ve yeşil dönüşüm rotasının belirleneceği programda ‘’kiralama, paylaşım ekonomisi, üretimde lineer modelden döngüsel modele geçilmesi, sektörümüzün gezegenimize duyduğu saygı, karbon ayak izinin azaltılması, tüm süreçlerin döngüsel ekonomi düzlemine taşınması ve geleceğin pazarlarında yer almak isteyen sektör profesyonellerinin dijitale duyduğu ihtiyaç’’ alt başlıkları 55in üzerinde farklı ülkeden 500’ün üzerinde üst düzey sektör temsilcisi ve bürokratın katılımları ile birlikte değerlendirilecek.

Ulusal ve uluslararası 200’den fazla kurumsal firma; iş, inşaat, istif makinaları sektör profesyonelleri ve nokta atışı hedef alıcılar 2 gün boyunca B2B network toplantılar, interaktif kaynaşma programları ve son teknoloji yeni nesil ürünlerin sergileneceği fuar ile pandeminin ardından yeniden bir araya gelecek.

Sektör mensubu birçok üst düzey firmanın sponsorluğu ve stratejik partnerliğinde düzenlenecek olan etkinlikte sponsor olarak yer alabilir ve B2B görüşmelerde öncelik kazanabilirsiniz.

Türk makine sanayini desteklemek amacıyla sizin ve değerli kurumunuzun etkinliğimize teşriflerini bekler, katılımlarınızı dileriz.

Konuşmacılar arasında Avrupa Müteahhitler Birliği Genel Müdürü Sayın Domenico Compagrande’nin, Jungheinrich CSO’u Sayın Christian Erlach’ın, MECALAC Başkanı Sayın Alexandre Marchetta’nın, Kion Gropu Genel Müdürü Sayın Christophe Leutray’ın, Off-Highway Research’ün Genel Müdürü Sayın CHRIS SLEIGHT’ın ve daha birçok kıymetli sektör profesyonelinin yer alacağı kongreye özel oturumlar aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Sektörel Değerlendirme Paneli
  • İş ve İstif Makinalarında Dijitalleşme ve Enerji Dönüşümü Oturumu
  • Sürdürülebilirlik Paneli (Sharing Economy)
  • Kiralama Çözümleri Paneli (Sharing Economy)
  • Dünya İş Ve İstif Makinaları Paneli
  • Genel Değerlendirme ve Ekonomi Sunumu
  • Genel Değerlendirme ve Gündem Sunumu