İsder Üyesi Olmak

2006 senesinde kurulan İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği – İSDER, üyesi olduğu  FEM (www.fem-eur.com) organizasyonu doğrultusunda yapılanarak sektör çalışmalarını yürütmektedir.

İstif makinaları sektörünün %75’den fazlasını temsil eden İSDER, üyelik esasları ve etik değerler anlayışı ile profesyonel ve sistemli bir organizasyon oluşturarak üyelerine maksimum faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.

İSDER bünyesinde; istif makinaları, kaldırma, yükleme, boşaltma, taşıma, depolama ve raf sistemleri, lastik, konveyör, akü, enerji ve güç sistemleri, lojistik ekipman makinaları ve yedek parçaları ve sektörleri temsil etmektedir.

Türkiye’de, Avrupa’da, Amerika’da, Kore’de, Çin’de, Japonya’da, Rusya’da, Hindistan’da ve Brezilya’da sektörümüzü temsil eden İSDER’ e üye olarak sektörde güç birliği oluşturulması adına adım atmış olacaksınız.

 

İSDER Üyesi olarak;

» Sektördeki güç birliğinin içerisinde yer alırsınız.

» Kamu kurum ve kuruluşları ile aranızdaki ilişkilerin kuvvetlendirilmesinde yardımcı oluruz.

» Dünya üzerindeki birçok farklı noktadan kuruluşlarla iletişime geçme fırsatı elde ederek, iş ağınızı genişletebilirsiniz.

» Uluslararası platformlarda bilinirliğiniz artar.

» Güncel mevzuat ve standartların hazırlık aşamalarından itibaren haberdar olursunuz.

» Devlet destek ve teşvikleri hakkında bilgilendirilirsiniz.

» Yurtiçi ve yurtdışında sektör için önem arz ettiğine inandığımız fuarlarda ve organizasyonlarda temsil edilirsiniz.

» Devlet nezdindeki kamu kurum ve kuruluşlarıyla imzalanan protokoller sayesinde nitelikli eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik düzenlenen faaliyetlerle mesleki eğitime katkıda bulunursunuz.

» Sosyal sorumluluk projelerinde yer alırsınız.

» Sektörün tüm soru ve sorunların çözüme ulaşacağı bir platformun parçası olursunuz.