IAPA 2018 “En İyi Proje Kiralama Firması” ödülü UP MAKİNE’ nin oldu

Personel Yükseltici Lift sektöründe dünyanın en prestijli ödülü olan “International Awards for Powered Access”de, 2018 yılının “En İyi Proje Kiralama Firması” birincilik ödülü Miami’de gercekleşen törende UP MAKİNE’ ye verildi.  

2010 yılında, kapsamlı bir yatırımla iş makinesi sektörüne adım atan ve günümüzde Bursa, İstanbul ve Ankara’ daki tesislerinde faaliyet göstermekte olan UP Makine, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere, farklı personel yükseltici lift markalarının satışını ve kiralamasını yapmaktadır. Bu kapsamda; İtalyan menşeli Palazzani marka paletli personel yükseltici liftlerin, Fransa menşeli ATN marka dizel makaslı ve akülü dikey personel yükseltici liftlerin, İtalyan menşeli FARAONE marka hafif tip personel yükseltici liftlerin ve Japon menşeli MIGHTY CRANE marka paletli kompakt mini vinçlerin Türkiye ve Türkî Cumhuriyetler genel distribütörlüğünü yapmaktadır.

‘’Önce İş Güvenliği’’ hedefleyen, konusunda uzman yönetim kadrosuyla,  hızlı çözüm üreten tam donanımlı satış sonrası hizmet ekibiyle, iş güvenliği, yüksekte çalışma ve  personel yükseltici lift kullanımı konusunda deneyimli eğitmenleriyle ve yedek parça servisiyle özellikle proje kiralamalarında uzmanlaşmış olan UP Makine, gücünü global pazarda da duyurabilmek için başvurduğu IAPA 2018 “En İyi Proje Kiralama Firması” kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Dünyanın sayılı özel projelerinden olan ve ilk yolcu terminal binası 1.3 milyon m2 ile dünyanın tek çatı altındaki en büyük terminal binasına sahip olacak olan İstanbul Yeni Havalimanı Projesinde, ana firma resmi tedarikçisi olarak 2016 yılından bu yana sahada olan UP Makine ekibinin başarılı çalışmaları bu prestijli ödül ile taçlandırıldı. Miami’de düzenlen törende ödülü KHL / Access International Editörü Euan Youdale’den alan UP Makine Genel Müdürü Burak Önder ÇILGIN, bu gurur verici başarıyı; büyük bir özveriyle çalışan tecrübeli ekibinin, müşteri memnuniyetine gösterdikleri önemin ve kaliteli hizmet anlayışının getirdiğini belirtti. Daha önce de IPAF tarafından düzenlenen birçok uluslararası organizasyona katıldıklarını belirten ve ilk defa bir Türk firmasının isminin bu prestijli ödülle anılmasının gururunu paylaşan ÇILGIN bundan sonra da sektörde faaliyet gösteren Türk firmalarının daha büyük başarılara imza atacağına inandığını belirtti.