AŞAN VİNÇ MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

AŞAN VİNÇ MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

İsim Soyisim:ALİŞAN ÖZDEN
Ünvan Görevi:GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
Telefon:+90 312 354 22 98
Faks:
Web Sitesi:https://www.asancranes.com
AdresMalıköy Anadolu O.S.B 29 Ekim Caddesi 3.Sokak No:57 Sincan/ANKARA
Sosyal Medya

AŞAN VİNÇ MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Aşan Çelik Yapı endüstriyel imalat faaliyetlerine 2001 yılında ÇELİK YAPILAR ve VİNÇ imalatları ile başlamıştır. Çözüm ortağı olduğu birçok küçük veya büyük projelerde sorunsuz ve zamanında iş teslimi yaparak güvenilir bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Estetik ve güçlü tasarımları, ekonomik çözümleri ve hızlı servis hizmetiyle Türkiye’de Çelik Konstrüksiyon, Vinç İmalatları, yapı sektöründe farklılıklar yaratarak çok kısa sürede lider firma olmuştur. Dünyada bu sektörün yerli ve yabancı lider firmaları ile çözüm ortaklığı kurarak birçok büyük projede yer almış ve sorunsuz iş teslimatları gerçekleştirilmiştir.

Aşan Çelik Yapı faaliyetleri süresince çelik yapı mimarisinde de birçok başarılı projeyi tamamlamıştır. Çelik konstrüksiyon yapılara ek olarak devasa fabrika, AVM, otopark, hastane, bina ve iş merkezleri referanslarımız arasında bulunmaktadır.

Personel kadrosunu daima konusunda deneyimli, mesleki ehliyetli ve özverili olarak çalışan bireyler ile oluşturan firmamız; Otomotiv, iş makineleri, döküm sanayisi, cam sanayisi ve çelik işleme merkezlerine kısacası birçok geniş alanda yaptığı özel tasarım, amaca uygun çelik yapı ve vinç tasarımlarıyla farklı bir vizyonu olduğunu kanıtlamıştır.

Aşan Çelik Yapı , 2018 yılı içerisinde Ankara Anadolu OSB de bulunan 4000 m² alan üzerine kurulu fabrikasına ek olarak İstanbul’da bir servis merkezi ve vinç üretim fabrikası kurulumuna başlamıştır.

Ürünlerimiz arasında, köprü vinç, portal vinçler, pergel vinçler, özel amaçlı vinçler, özel tasarım vinçler, bu vinçlerde kullanılan kaldırma ekipmanları, mikronize eleme makineleri, çelik konstrüksiyon yapılar bulunmaktadır.

Firmamızın 2018 yılı içerisinde tasarım ve geliştirme faaliyetlerini tamamladıktan sonra 2019 yılı içerisinde ilk prototipini yapacağı ve TBM ler için özel üretilecek olan vinç projesi de hali hazırda devam etmektedir.