BORUSAN MAKİNA VE GÜÇ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

BORUSAN MAKİNA VE GÜÇ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:ADNAN KESKİN
Ünvan Görevi:Özel Projeler Direktörü
Telefon:+90 262 679 56 00
Faks:+90 0262 242 12 56
Web Sitesi:https://www.borusancat.com/tr
AdresGebze Organize Sanayi Bölgesi 1500.Sokak No:1501 Gebze /KOCAELİ
Sosyal Medya

BORUSAN MAKİNA VE GÜÇ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Borusan Makina ve Güç Sistemleri, 1994 yılından bu yana iş ortağı Caterpillar ile faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Kırgızistan’da tek temsilcisi olarak sürdürmektedir.

Borusan Makina ve Güç Sistemleri, Caterpillar’ın yanı sıra Metso, Mantsinen, Thwaites, Terex O&K, Atlas Copco, Exxon Mobil, Challenger, Genie , MaK, Olympian, BESys, SAM Electronics, NGC, ClydeUnion markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

Borusan Makina ve Güç Sistemleri satış ve satış sonrası destek hizmetleri, müşterilere verimli ve tasarruflu kullanım olanağı sağlanması için yeni Cat iş makinası kiralama hizmeti, sertifikalı ikinci el iş makinası konseptiyle Türkiye’de benzeri olmayan garantili ikinci el hizmeti, dizel ve gaz motorlu kojenerasyon, mekanik güç uygulamaları ve acil durum jeneratörleri gibi enerji sistemleri, biogaz ve çöp gazı anahtar teslimi enerji santralleri, deniz sevk ve yardımcı (jeneratör) dizel motorları, ikinci el jeneratör ünitesi ve kiralama hizmetleri, statik ve dinamik UPS, tüm segmentler için finansman çözümleri sunulması gibi kendi bünyesinde müşterisine birçok çözüm sunmaktadır.

Firma Ürün Gamı: Asfalt Kazıcı , Asfalt Serici , Beko Loder , Belden Kırma Kamyon , Dozer , Grayder , Kaya Kamyonu , Lastikli Yükleyici, Paletli Ekskavatör , Mini L.Ekskavatör (6-11T) , Mini P. Ekskavatör (0-11 T)

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler : MAKTEK – İş Makinaları Alt Çalışma Grubu , Eğitim Komitesi , Platform Sektör Komitesi , Kiralama Sektör Komitesi , Komponent, Yedek Parça ve Yan Sanayi Sektör Komitesi