ÇELİKBİLEK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ÇELİKBİLEK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

İsim Soyisim:ÖMER ORKUN ÇELİKBİLEK
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 216 593 04 00
Faks:+90 216 593 42 65
Web Sitesi:http://www.celikbilekmak.com.tr/
AdresAydınlı Mah. Birlik Org. San. Bölgesi Batı Cad. No:1 Tuzla / İstanbul
Sosyal Medya

ÇELİKBİLEK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Faaliyetlerine 1973 yılında başlayan ÇELİKBİLEK Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kaldırma ekipmanları, vinç sistemleri, istif makinalar ürün gruplarında 40 yıla ulaşan deneyimi ve uzman kadrosu ile satış, servis, yedek parça konularında müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm iş ortaklarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
1973 yılında ÇELİKBİLEK KOLL. ŞTİ. adıyla Perşembe Pazarı’nda teknik hırdavat konusunda faaliyetlerine başlayan firmamız, 1976 yılında daha çok Rusya’dan ithal edilen Monoray tavan vinçlerinin ülkemizde üretimi için çalışmalar başlatmak adına kardeş firmamız Kümsan A.Ş’.yi kurarak sanayimize hizmeti, üretim boyutuna taşımış olmanın gururunu yaşamıştır.
Çelikbilek Makine profesyonel çalışma prensibi ile Türkiye’nin her bölgesine aynı kalitede hizmet vermek adına Türkiye çapındaki kalite ve hizmet anlayışını yaygınlaştırılmıştır. Her geçen yıl, sektörünün önde gelen firmalarının Türkiye Genel Distribütörlüğünü bünyemize katarak bugün Kaldırma ve Taşıma Sistemleri konusunda sizlerin çözüm ortağınız olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz
Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzun ve bu dünyada yerimizi büyüterek korumamızın bilinciyle Toplam Kalite Yönetimini yaşam felsefesi olarak benimsedik.

Firma Ürün Gamı: Forklift

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler : Forklift Sektör Komitesi , İmalat sektör komitesi , Platform Sektör Komitesi , Kiralama Sektör Komitesi