EMES ENDÜSTİRYEL MAKİNE EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

EMES ENDÜSTİRYEL MAKİNE EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:TURGUT AL
Ünvan Görevi:Yönetim Kurulu Başkanı
Telefon:+9 0216 304 06 79
Faks:+90 216 309 91 48
Web Sitesi:http://www.emesteker.com
AdresOrta Mah. 30 Ağustos Cad. No:61 Orhanlı Tuzla / İstanbul
Sosyal Medya

EMES ENDÜSTİRYEL MAKİNE EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

EMES… 360 derece mükemmellik!

Günümüzden 5000 yıl önce tekerlek icat edildi ve dünyada hiçbir şey bir daha eskisi gibi olmadı. İnsanlığın yaşam biçim değişti. Tarım, şehirleşme, endüstrileşme ve tüm teknolojik ilerlemeler, hep tekerlek sayesinde gerçekleşti. Çağımızda da tekerlek, hala teknik, mekanik ve mühendisliğin kalbidir.

1998 yılında kurulduğumuz ilk günden beri, bizim için tekerlek ve tekerlek teknolojileri “gelişim” anlamına geliyor. Sektörünüz hangisi olursa olsun, doğru, verimli ve uzun ömürlü tekerlekler, işinizi büyütüyor ve daima daha ileriye taşıyor.

EMES olarak, bu felsefe ile durmaksızın çalışıyor, işinizi ileriye taşırken hayatınızı kolaylaştıracak profesyonel çözümler üretiyoruz. Mühendislik, endüstriyel tasarım, üretim teknolojileri ve pazarlama konusunda uzmanlığımızla, tekerlek teknolojilerine yön veriyoruz.

5000+ ürün çeşidimizden biri sizin için…

8000 m2’lik kapalı alana sahip üretim tesislerimizde hep daha iyiyi araştırıyor, en kaliteli ve fonksiyonel ürünleri geliştiriyor, ileri teknolojilerimizle sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza en uygun tekerleği üretiyoruz.

360 derece mükemmellik anlayışımızla, her ürünümüzle sizi başarıya ulaştırıyoruz.

Satış öncesi olduğu gibi üretim ve satış sonrasında da genç ve dinamik ekibimizle mutlak memnuniyetiniz için daima yanınızda yer alıyoruz. Çünkü EMES olarak biz, sizin güvenilir çözüm ortağınız.

 

60’ı aşkın ülkeyi dolaşan kalite..

EMES Teker olarak nüfusu 82 milyona dayanan, G20 üyesi bir ülke olan Türkiye’nin sektöründe lider markasıyız. Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika pazarları başta olmak üzere 60’ı aşkın ülkeye ihracat yapıyoruz. Sektörü yakından takip ediyor, vizyonumuzla teknolojilerimizi birleştirerek innovatif çözümler geliştiriyoruz.

Küresellik sırrımız…

Çünkü uzak ya da yakın, hangi ülkeden olursa olsun biz müşterilerimizi daima dinliyor, müşteri odaklı hizmet anlayışımız, esnek üretim modelimizle ihtiyaçlarınıza özgü çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Bu yüzden kalitemiz dünyayı dolaşıyor, sürekli yeni ülkeler, yeni sektörler EMES Teker ile tanışıyor.Bu yüzden kalitemiz dünyayı dolaşıyor, yeni ülke ve yeni sektörlerin Emes Teker ile tanışmaları için sürekli fuarlara katılıyor.

Firma Ürün Gamı: Forklift Lastiği