EREN ÇELİK AHŞAP VE METAL MÖBLE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

EREN ÇELİK AHŞAP VE METAL MÖBLE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İsim Soyisim:ENGİN EREN
Ünvan Görevi:Şirket Müdürü
Telefon:0212 563 45 67
Faks:0212 616 31 35
Web Sitesi:https://rafturk.com.tr/
AdresYenidoğan Mah. Eyüp Sultan Cad. No:28 Bayrampaşa/İSTANBUL
Sosyal Medya

EREN ÇELİK AHŞAP VE METAL MÖBLE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz, 1980 yılında 40 m2 bir alanda kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden yıllarda kendisini sürekli geliştiren şirketimiz, bugün RAFTURK markasıyla ülkemizin kendi sektöründe en önemli üreticilerinden birisi haline gelmiştir. Şirketimizin merkezi İstanbul Bayrampaşa’da bulunmaktadır. Metal ürün üretiminin dışında İstanbul Bayrampaşa’da  6500 mkapalı alanda ahşap ürünler için üretim tesisimiz bulunmaktadır. Son yıllarda hızlı bir büyüme sağlayan şirketimiz artan üretim ihtiyaçları doğrultusunda 2016 yılında Çankırı Çerkeş’te 25.000 m2 kapalı alana sahip bir fabrikanın temellerini atmıştır. Ürettiğimiz başlıca ürünler; depo rafları, market rafları, arşiv dolapları, soyunma dolapları ve mağaza ekipmanlarıdır. Ürettiğimiz ürünler ile süpermarketlere, yapı marketlere, mağazalara, devlet kuruluşlarına ve birçok sanayi koluna hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler geliştirerek keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetlerimizle müşterilerimize anahtar teslim proje hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimiz ve uzman montaj kadromuzla müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen göstermekteyiz. Proje hizmetimiz dışında, satışlarımızın bir kısmını yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimiz aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. RAFTURK markasıyla yaklaşık 50 ülkeye ihracat yapmaktayız. Şirketimiz, AR-GE çalışmalarına oldukça önem vermektedir. Çerkeş fabrikamızdaki uzman mühendislerimiz sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda yeni ürünler tasarlamaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz için gerekli testler yapılarak ürünlerimizin gerekli standartlara uygunluğu sürekli olarak takip edilmektedir.

Çalışanların güvenliğini her şeyin önünde tutan şirketimiz, iş güvenliği konusunda uzman iş ortaklarıyla çalışarak çalışanlarının güvenliğini sağlamaktadır. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişim anlayışıyla istihdam ve ihracat konularında ülkemize katkı sağlamaya çalışan şirketimiz, RAFTURK markasıyla kalite ve dürüstlükten ödün vermeden sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından birisi olmayı hedeflemektedir.