GÜRALP VİNÇ VE MAKİNE KONSTRÜKSİYON SAN. VE TİC. A.Ş.

GÜRALP VİNÇ VE MAKİNE KONSTRÜKSİYON SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:ALPARSLAN KURTMEN
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 232 853 18 66
Faks:+90 232 853 18 67
Web Sitesi:http://www.guralpvinc.com.tr
AdresYedi Eylül Mah. Ümit Tunçağ Cad. 81. Sok. No:4 - Torbalı İzmir
Sosyal Medya

GÜRALP VİNÇ VE MAKİNE KONSTRÜKSİYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Güralp Vinç ve Makina Konstrüksiyon Sanayi ve Anonim Şirketi 1991 yılında İzmir’de kurulmuştur.  Bugün, 30.000 m² alanda kurulu 12.500 m² fabrika sahasında, artan müşteri taleplerine cevap vermeye devam etmektedir.

GÜRALP 2004 yılında özellikle başlattığı yeni yapılanma ve çağdaş yönetim anlayışı ile modellerini, üretim ve kalitesini, müşteri taleplerini de değerlendirerek hizmete sunmuştur.

Türk Sanayicisine yakışan disiplin, anlayış ve kurumsal yönetimi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ürünlerini müşterilerinin memnuniyetine servis desteği ile sunmaktadır.

Kurumsallaşmayı ön planda tutan firmamız, çağdaş yönetim tekniklerine uygun olarak organizasyonunu şekillendirmiş ve bu kurumsal yapı ile muhtelif ortaklıkları da devreye almıştır.

Pazarlama organizasyonunu Türkiye çapına yaymayı hedeflemiş olan GÜRALP, başta İzmir (Merkez) olmak üzere, İstanbul, Ankara, Bursa ve Konya’ da kendi ofislerinde kendi personeliyle müşterilerine hizmet vermektedir.

İhracatını her geçen gün artıran GÜRALP, son yıllarda büyük başarılara imza atmıştır. Almanya, Angola, Arjantin, Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, Filistin, Güney Afrika, Irak, İran, Kamerun, Katar, Kazakistan, Kuveyt, Libya, Lübnan, Lüksemburg, Makedonya, Mısır, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Sudan, Suudi Arabistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün olmak üzere Ortadoğu, Arap ve Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatlarla dikkatleri üzerine çekmektedir. Yurtdışında çeşitli ülkelerde kurmuş olduğu ve kuracağı iş birlikleri ile de ihracatta büyük bir atılım içinde olmayı hedeflemektedir.

Türkiye genelinde 5.000 adetten fazla aktif kaldırma makinesi bulunan firmamız;

– Yaklaşık 800 Adet / Yıl Makine üretim kapasitesi,

– Satış Sonrası Operatör Eğitimi ve Kullanıcı Sertifikasyonu,

– Dünya Markalarının Türkiye Temsilcilikleri ile Kapsamlı Çözümler,

– Üretimde Toplam Kalite Teminatının uygulanması,

– Standartlara tam riayet,

– Türkiye’nin Bulunduğu Bölgede Etkin İhracat ve Aktif Temsilcilikler,

ile hizmet vermektedir.

GÜRALP, kurduğu satış sonrası geniş servis ağı ile tam donanımlı 9 gezici ekibiyle Türkiye’nin dört bir yanına en kısa sürede ulaşmakta, servis ve yedek parça desteği sağlamaktadır. 444 84 62 (444 VİNÇ) hattı devreye alınarak müşterilerin daha kolay ve hızlı erişimi sağlanmıştır.

Modern anlayış ve üstün hizmet ilkesini benimseyen firmamız her türlü vinç, transfer sistemleri, özel amaçlı kaldırma ve taşıma makineleri ile çelik konstrüksiyon iş ve ihalelerinizle ilgili değerli teklif taleplerinizi beklemekteyiz.

Firma Ürün Gamı: Tavan Vinci,Portal Vinç,Pergel Vinç,Konsol Vinç

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler : Vinç Sektör Komitesi , İmalat Sektör Komitesi , Eğitim Komitesi