JUNGHEINRICH İSTİF MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

JUNGHEINRICH İSTİF MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İsim Soyisim:EMRE TAŞCI
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 216 430 0 800
Faks:
Web Sitesi:http://www.jungheinrich.com.tr/
AdresKüçükbakkalköy mahallesi Defne Sokak Büyükhanlı Plaza No: 3 İç Kapı No: 33 34750 Ataşehir/İSTANBUL
Sosyal Medya

JUNGHEINRICH İSTİF MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Jungheinrich Türkiye, Jungheinrich AG’nin Türkiye Ofisi olarak satış ve satış sonrası hizmetler konusunda faaliyet gösteriyor. İstif makineleri sektöründeki diğer firmalardan farklı bir çizgide olan firmamız, genç ve eğitimli kadrosu ile güçlü satış-satış sonrası ekibine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve onlara daima en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, alanında uzman ekibiyle müşterilerine hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet vermektedir. Bu anlayışla, Avrupa’da sahip olduğumuz güçlü imajı Türkiye pazarında da oluşturduğumuz düşüncesindeyiz. Gerek kendi içimizde gerekse müşterilerimizle doğru, hızlı ve sağlıklı iletişim kuran, değişime hazırlıklı yapımız ile biz, Jungheinrich Türkiye olarak bu konuda en ideal olanı yapacak şekilde organize olduğumuza inanıyoruz ve bu tecrübemizi sizlerle uzun yıllar paylaşmak istiyoruz. 

Jungheinrich kendi bünyesinde yer alan teknisyenleriyle mükemmel bir teknik servis desteği vermektedir. Almanya’da iki merkezi yedek parça depomuz ile Norderstedt’den Almanya, Danimarka ve Benelux ülkelerine; Lahr’dan Straßburg, Fransa, Avusturya, İsviçre ve İtalya’ya yedek parça sevkiyatı yapmaktadır.

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler: Forklift Sektör Komitesi, Mevzuat ve Teknik Komitesi, Eğitim Komitesi, Kiralama Sektör Komitesi, Kongre, Fuar ve PR Komitesi