NETMAK METAL MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

NETMAK METAL MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

İsim Soyisim:SEROL ACARKAN
Ünvan Görevi:Firma Ortağı
Telefon:+90 850 333 43 00
Faks:+90 216 364 28 00
Web Sitesi:http://www.netmak.com.tr
AdresFatih Sultan Mehmet Mah. Gökçin Sok. No:6 Ümraniye / İSTANBUL
Sosyal Medya

NETMAK METAL MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

 

1961 yılında faaliyetlerine başlayan ve 1983 yılında bugünkü ticari unvanı “NET MAK” olarak Net Mak Metal Makine San ve Tic Ltd Sti endüstriyel kaldırma ekipmanları alanında 55 yılı aşan hizmet süresi ile ülkemizin köklü firmalarından biridir.

Kendi markası olan NETLIFT ve Avrupa’da her biri kendi alanında lider olan dünya markalarının temsilciliğini yapan Net Mak,

İstanbul’da  yönetim merkezi,
Sakarya 2.OSB de 20.000m2  işletme sahası,
Ümraniye ve Karaköy olmak üzere 2 adet satış mağazası,
Ülke genelinde 300 adet satış ve servis noktası ile hizmet vermektedir.

Taşıma, kaldırma, istifleme, kişisel koruyucu donanımlar, yüksekte çalışma, yük güvenliği, iş güvenliği alanlarından binlerce ürün çeşidine sahip olan firma, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarım ürünler ile de hizmet vermektedir.

Ürünlerin kullanımı, bakımı, kontrolü ile ilgili teorik ve uygulamalı eğitimler, proje, mühendislik, montaj, periyodik bakım, stok/ lojistik destek faaliyetleri de firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır.

Net Mak, ulusal ve uluslararası mevzuat gerekliliklerine ve kalite taahhütlerine uyumda gösterdiği hassasiyet, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık ve yatırımcı yönetim stratejisi ile kurumsal markası olan NETLIFT’i uluslararası platforma taşıma başarısını göstermiştir.

NETLIFT, sektör ihracatındaki başarılı performansı, yurt içi ve yurt dışında sahip olduğu binlerce referansı ile dünyada tanınan ve kabul gören bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Firma Ürün Gamı: Transpalet, İstif Makineleri, Platformlar, Forkliftler, Personel Yükselticiler, Ceraskal ve Vinçler, Sapanlar, Endüstriyel Kaldırma Ekipmanları, Varil Taşıma Ekipmanları, Krikolar, Yüksekte Çalışma Emniyet Sistemleri, Kişisel Koruyucu Donanımlar, Ağır Yük Taşıma Arabaları, İtici-Çekici Yuvarlayıcılar, Balansörler

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler : Vinç sektör komitesi , Forklift Sektör Komitesi , İmalat Sektör komitesi , Platform Sektör Komitesi , Kiralama Sektör Komitesi