SPARTEK MAKİNE OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SPARTEK MAKİNE OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İsim Soyisim:YUNUS DEREBAĞ
Ünvan Görevi:Yönetim Kurulu Başkanı
Telefon:+90 332 346 48 48 / +90 532 773 97 93/ +90 538 490 04 26
Faks:
Web Sitesi:https://www.spartek.com.tr/
AdresOSB Mah. 5 No'lu Sk. No:5 42250 Selçuklu / KONYA
Sosyal Medya

SPARTEK MAKİNE OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye’nin ender forklift üreticilerinden biri olan spartek makine; yerli ve milli üretim anlayışıyla ürettiği Dolphın marka forkliftleri dünya pazarına sunmaktadır.

Sektöründe Türkiye ve dünyada lider bir şirket olmayı hedefleyen Spartek Makine, alanında uzman personel kadrosu, yerli hammadeye öncelik veren üretim anlayışı, kaliteli ekipman ve malzeme kullanımı, devamlı arge ve ileri teknoloji çalışmalarıyla dikkat çekmektedir.

Spartek Makine; yüksek kaliteyi uygun fiyata sağlayan satış politikası, yüksek performanslı ürünleri, satış sonrası yaygın hizmet ağı, kolay yedek parça temini, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamasıyla sektöründe söz sahibi olmaktadır.

Her geçen gün üretim kapasitesini ve istihdamını arttıran Spartek Makine Avusturya, Ukrayna, Almanya, Azerbaycan, İran, Dubai, Mısır, Sudan, Nijerya, Libya Ve Fas gibi dünyanın birçok bölgesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamakta ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürün Grubu : Forklift

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler:  Forklift Sektör Komitesi, Mevzuat ve Teknik Komitesi, Eğitim Komitesi, Kongre, Fuar ve PR Komitesi