TETAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

İsim Soyisim:HAKAN VARLIK
Ünvan Görevi:İş ve İstif Makinaları Satış Müdürü
Telefon:+90 212 866 91 00
Faks:
Web Sitesi:http://www.tetas.com.tr/
AdresAkçaburgaz Mahallesi 3047. Sokak No:2 34522 Kıraç Esenyurt / İSTANBUL
Sosyal Medya

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Her biri kendi sektöründe deneyimli 900 personeli ile başarılı şekilde faaliyet gösteren TETAS Şirketler Grubu ; Tekstil,Konfeksiyon Makina ve Yedekparça Sarf Malzemeleri ,İstifleme Makineleri, Ofis ve Kırtasiye ,Tekstil Üretimi, Finans ve Sigortacılık ,Baskı Matbaa ve Etiket hizmetlerini kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip 9 ayrı firmadan oluşmaktadır.

TETAŞ Şirketler Grubu’nun hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi,teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası yatmaktadır.

Tetaş Şirketler Grubu’nun en eski ve köklü şirketlerinden Tetaş İç ve Dış Ticaret A.Ş., 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacıyla, İstanbul’da kurulmuştur.

Tetaş İç ve Dış Ticaret A.Ş. bugün, 300 kişiye yaklaşan profesyonel çalışanıyla, birçok sektörde ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Tetaş İç ve Dış Tic. A.Ş., deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile geçmişten günümüze bir çok ürün grubunu tek bir şemsiye altında toplamıştır. Müşteri odaklılığı felsefesiyle, uzun yıllar boyunca tedarikçi ve müşterileri ile güvene dayanan iş birlikteliğini başarı ile yakalamış, sektöründe ilk ve tek kurumsal firmadır.

Perakende ve toptan satış ekipleri ve teknik servis kadrosuyla, İstanbul’da Hadimköy merkez olmak üzere Bayrampaşa’ da 1 şubesi Ankara, Bursa, İzmir,  Denizli, Gaziantep olmak üzere de 5 farklı şehirde şubesi mevcuttur. Yurt dışı satış ekibiyle de birçok ülkeye satış pazarlama faaliyetlerinde bulunarak bayilikler oluşturmaktadır.