TOYOTA İSTİF MAKİNALARI A.Ş.

TOYOTA İSTİF MAKİNALARI A.Ş.

İsim Soyisim:ESER ERKUL
Ünvan Görevi:Yönetici/ Kurucu Ortak
Telefon:444 7 898
Faks:+9 0216 590 05 80
Web Sitesi:https://toyota-forklifts.com.tr/
AdresEsenkent Mah. Kartopu Sok. No:20 Ümraniye / İSTANBUL
Sosyal Medya

TOYOTA İSTİF MAKİNALARI A.Ş.

Toyota İstif Makineleri olarak tarihimiz 1979 yılına dayanmaktadır. “MAKTAŞ” firması adı altında Türkiye’deki ilk kiralama şirketi olarak başladığımız ticari hayatımıza, 1998 yılında KALMAR marka, liman ve konteyner operasyonlarında dünya lideri bir markanın temsilciliğini alarak devam ettik.
TOYOTA ticari isim hakkı alınarak kurulan “TOYOTA İSTİF MAKİNELERİ” firmamızda 2003 senesinden itibaren, Toyota Forklift ve Depo Ekipmanlarının ilk ve tek yetkili Türkiye distribütörü olarak markayı pazara sunmaktayız.
Gerek satış gerekse satış sonrası hizmetler olarak ilk yapılanmamızı 1998 senesinde Bursa’da ve sonrasında 2003 senesinde İzmir’de kendi Bölge müdürlüklerimizi açarak gerçekleştirdik. Genel müdürlüğümüz haricinde, her bir bölge müdürlüğümüzün kendi bünyesinde bulunan yedek parça depolarımız ve kadrolu, sertifikalı, usta teknisyenlerimiz ile Güney Marmara ve Ege bölgelerinde müşterilerimize hızlı, etkin ve aynı zamanda kaliteli hizmet vermekteyiz.
Pazar gereksinimleri ve dinamikleri göz önüne alınarak 2010 yılında Trakya Bölge Bayiliği ile birlikte başlamış olduğumuz bayi yapılanmamız günümüzde tüm Türkiye genelinde yaygın olarak devam etmektedir. Türkiye’de ekonominin can bulduğu ve pazarın hareketli olduğu tüm bölgelere gerek satış gerekse satış sonrası hizmetler olarak ulaşmaktayız.
Forklift ve istif makinelerinde en geniş ürün yelpazesine sahip ve dünya pazar lideri olan Toyota, bu sayede müşteriye komple çözüm sunmaktadır. Satış, satış sonrası hizmetler, kısa ve uzun dönem kiralama, 2.el satış gibi geleneksel ihtiyaçlara etkin olarak yanıt verebilmenin yanı sıra; eğitim, filo yönetim sistemleri, güvenlik sistemleri, tam ve yarı otomatik makineler, tam otomatik depolar, raf sistemleri vb. iş çözüm hizmetlerini de ürün olarak müşteriye sunmaktayız.

Firma Ürün Gamı: Akülü Transpalet, Akülü İstifleme Makineleri, Sipariş Toplama Makineleri, Reach Truck, Dar Koridor Makineleri, Çekiciler, Akülü Forkliftler, Dizel ve LPG’li Forkliftler, Otomatik Çözümler, Raf Çözümleri

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler : Forklift Sektör Komitesi, Kiralama Sektör Komitesi, Eğitim Komitesi, Fuar ve PR Komitesi