ÜÇGE DRS DEPO RAF SİSTEMLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

ÜÇGE DRS DEPO RAF SİSTEMLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:TUNÇER YILDIZ
Ünvan Görevi:Genel Müdür
Telefon:+90 224 280 00 00
Faks:
Web Sitesi:http://www.ucgedrs.com/
AdresKestel Organize Sanayi Bölgesi, Bosna Cad. No:7 16450 Kestel / Bursa
Sosyal Medya

ÜÇGE DRS DEPO RAF SİSTEMLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

Yenilikçi Depo Çözümleri anlayışı ile hizmet veren Üçge DRS, perakende ve sanayi sektörü için özel tasarımlı depo rafları üretmektedir. Daha hızlı, daha yükseğe ve daha güçlü ilkelerinden hareket ile daha etkin mal ve hizmet üretimi için kurulan Üçge DRS, hayatın en keyifli renklerinden biri olan, alışverişi ve alışveriş mekânlarını donatan Üçge Grubu’ nun bir üyesidir.

Müşteriye özel çözümler üreten firmamızın yıllık üretim kapasitesi, travers üretiminde 1.371.000 kg, Konsol üretiminde 457.000 kg, Highrack Ayak üretiminde 11.664.000 kg dır.

Firmamızın temel felsefesi olan kaliteli, ekonomik ve zamanında üretim ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Fayda-fiyat ilişkisinde, uluslararası platformda kabul görmüş ürünlerimiz, dünyanın 67 ülkesinde girişimciye hayat vermektedir. Üretimini yüzde 40 oranında ihraç eden ÜÇGE Ailesi, artan talepleri karşılayacak ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile Türk sanayisinin gururudur.

Firma Ürün Gamı: Raf Sistemleri

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler: Depo ve Raf Sistemleri Komitesi, İmalat ve Kamu İşleri Komitesi,Mevzuat ve Teknik Komitesi, Eğitim Komitesi, DMO Komitesi, Kongre, Fuar ve PR Komitesi