SİF İŞ MAK. PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş.

SİF İŞ MAK. PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim Soyisim:COŞKUN AKDENİZ
Ünvan Görevi:Kiralama ve 2. El Satış Direktörü
Telefon:+90 216 392 18 60
Faks:+90 216 392 18 68
Web Sitesi:http://www.universalhandlers.com
AdresFatih Mah. Çelebi Cad. No:49 34956 Orhanlı - Tuzla / İSTANBUL
Sosyal Medya

SİF İŞ MAK. PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş.

STFA HOLDİNG grup şirketlerinden olan ve 2003 yılından bu yana forklift ve depo içi ekipmalar sektöründe faaliyet gösteren Universal Handlers, Yale marka forklift ve depo içi ekipmanlarının satış ve servisini yapmanın yanında,  “Sorunsuz Hizmet” prensibi ile uzun süreli operasyonel kiralama hizmetleri vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren, operasyonel kiralama alanında faaliyetlerini, Türkiye’nin önde gelen işletmelerine hizmet vererek sürdüren Universal Handlers, 2015 yılının Nisan ayından itibaren Amerika’nın lider, Avrupa’nın en hızlı büyüyen forklift ve depo iç ekipmanlar markası olan Yale’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmuş ve bu tarihten itibaren müşterilerine satış, servis, yedek parça ve kiralama konusunda Yale markasının münhasır temsilcisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Adana’da yer alan atölyeleri ve 100’ü aşkın servis personeli ile müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet veren  Universal Handlers, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin istifleme ihtiyaçlarının karşılanması için en uygun çözümleri sunmaktadır.

Universal Handlers müşterilerine güvenilir bir iş ortağı olarak, onlara özel çözümleri, kurumsal bir anlayış ile sunmaktadır.

Firma Ürün Gamı: Forklift, Depo İçi Ekipmanlar

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler : Forklift Sektör Komitesi , MAKTEK – İş Makinaları Alt Çalışma Grubu , Eğitim Komitesi , Kiralama Sektör Komitesi